Szukasz profesjonalnych zajęć online z lektorem?

Internetowa szkoła Gettin' English
- z nami przełamiesz barierę językową!

Zobacz ofertę kursów
Oszczędzasz czas i pieniądze

Uczysz się języka przez Skype gdziekolwiek jesteś – wystarczy komputer lub tablet z dostępem do internetu.

Indywidualny plan nauczania

Kurs online koncentruje się na tych aspektach nauki, które są związane z Twoimi potrzebami.

Nauka z najlepszymi lektorami na żywo

Nasi lektorzy posiadają wysokie kwalifikacje oraz wieloletnie doświadczenie w nauczaniu przez internet.

Darmowe materiały

Otrzymasz wysokiej jakości pomoce dydaktyczne, dzięki którym nauczysz się komunikować w sposób naturalny.

Rozwiń skrzydła z Gettin' English

Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź dostępne terminy i dołącz do grona zadowolonych kursantów.

Ucz się języków online bez wychodzenia z domu

Indywidualne oraz grupowe zajęcia językowe przez internet w szkole języków obcych Gettin' English to nowoczesny sposób na naukę języka angielskiego i niemieckiego. Nasi lektorzy posiadają wysokie kwalifikacje, doświadczenie w nauczaniu języków obcych oraz niezbędny entuzjazm do pracy.
Szanujemy czas naszych Kursantów, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze kursy językowe przez Skype były ciekawe i przyjemne oraz dawały widoczne efekty już po pierwszych spotkaniach. Uczymy praktycznie i z myślą o indywidualnych potrzebach każdego kursanta.
Poznaj nas bliżej

0 Lat doświadczenia

Z każdym kolejnym rokiem udoskonalamy nasz program nauczania, wdrażamy nowe metody skutecznej nauce języków obcych online i poszerzamy bazę e-learningową z dodatkowymi materiałami.

0 Lektorów online

Zatrudniamy wyłącznie trenerów językowych z bogatym doświadczeniem w nauczaniu przez internet. Nasi lektorzy to osoby otwarte, dynamiczne, których lekcje są prowadzone z największą starannością i zaangażowaniem.

0 Kursantów

W naszych kursach internetowych wzięło już udział ponad 1000 zadowolonych kursantów. 95% osób poleca nasze zajęcia swoim członkom rodziny, znajomym i współpracownikom.

0 Godzin nauki

Każda godzina zajęć online z naszym lektorem to przede wszystkim duża dawka praktycznej wiedzy, ciekawa konwersacja w języku obcym oraz czas spędzony w miłej i bezstresowej atmosferze.

Oferta kursów językowych

Zapoznaj się z pełną ofertą kursów językowych przez Skype w naszej szkole i wybierz kurs dopasowany do Twoich wymagań.

Język angielski

- język angielski ogólny
- język angielski biznesowy lub specjalistyczny
- przygotowanie do egzaminów językowych

Język niemiecki

- język niemiecki ogólny
- język niemiecki biznesowy
- przygotowanie do egzaminów językowych

Kurs w parze

- zajęcia w grupach 2 osobowych
- język angielski
- język niemiecki

Zapytaj o wolne terminy
  Wybierz rodzaj zajęć:

  Interesują mnie zajęcia z języka:

  Krok 1: Wypełnij formularz

  Prześlij wiadomość mailową. Nasz metodyk Sławek skontaktuje się z Tobą i dopyta o szczegóły zajęć.

  Krok 2: Przydzielenie lektora i rozpoczęcie nauki

  Po ustaleniu szczegółów i zgłoszenia chęci udziału w kursie, utworzymy dla Ciebie konto kursanta w naszym systemie e-dziennik. Po opłaceniu kursu, oficjalnie możesz rozpocząć zajęcia online w szkole Gettin' English.

  Krok 3: Witaj w gronie kursantów

  Gratulujemy! Właśnie dołączyłeś do grona kursantów naszej szkoły. Podczas całego procesu nauki możesz liczyć na nasze wsparcie i pomoc.

  Poznaj opinie naszych kursantów

  Karolina W.

  Kraków, j. angielski ogólny

  Na kurs angielskiego chodzę już ponad rok. Z czystym sumieniem, mogę polecić zajęcia w szkole gettinenglish. Zajęcia stoją na bardzo wysokim poziomie. Profesjonalne materiały, dużo konwersacji to wszystko sprawia, że zajęcia są dla mnie bardzo skuteczne. Lektor zawsze przygotowany do zajęć, cierpliwy, z dużą dawką pozytywnej energii w fantastyczny sposób przekazuje mi wiedzę. Wszystkim osobą, które chcą w końcu nauczyć się angielskiego polecam szkołę Gettin' English.
  Beata Ś.

  Belgia, j. angielski ogólny

  Szkołę znalazłam dzięki przeglądarce internetowej i trafiłam w dziesiątkę.Pełna profesjonalność w nauczania języka angielskiego. Lekcje są urozmaicone, nauczyciel bardzo refleksyjny i nie ma tzw. wolnego czasu jak w tradycyjnych szkołach. Uczę się języka użytecznego. Każda lekcja to coś nowego i oczywiście powtórka. Efektywne metody nauczania sprawiają, że chcę się uczyć. Nauczyciel profesjonalnie przygotowany do zajęć. Nie sądziłam, że nauka języka online może być tak skuteczna. Polecam tę szkołę!!!
  Zobacz wszystkie opinie
  Piotr

  Rzeszów, j. angielski specjalistyczny

  Witam, Właśnie zakończyłem 16sto godzinny kurs angielskiego. Był to pierwszy raz kiedy spróbowałem zajęć online i muszę przyznać że było warto. Portal który jest używany do prowadzenia kursów jest bardzo czytelny i praktyczny. Jakość dźwięku jest bardzo dobra. Do tego jakość zajęć stoi na bardzo wysokim poziomie. Świetne materiały pobudzające szare komórki do działania + duże zaangażowanie prowadzącego. Punktualnie, duża elastyczność w zajęciach i dopasowanie kursu do potrzeb.

  Otrzymasz dodatkowy rabat na zakup kursów internetowych z Anglokursy.pl

  Kursanci szkoły języków obcych Gettin' English otrzymują zniżki na nasze autorskie kursy internetowe do samodzielnej nauki na platformie Anglokursy.pl Uczysz się kiedy, gdzie i jak chcesz. Przejrzyste układy kursów, interaktywne ćwiczenia i profesjonalne nagrania native speakerów.
  Sprawdź dostępne kursy

  Certyfikat ukończenia kursu

  W momencie ukończenia szkolenia na Anglokursy.pl otrzymasz certyfikat ukończenia kursu potwierdzający umiejętności i posiadanie kompetencji językowych.

  Profesjonalni instruktorzy

  Kompleksowe programy kursów internetowych tworzone są przez lektorów języka angielskiego z wieloletnim doświadczeniem.

  Nielimitowany dostęp

  Większość naszych kursów internetowych, posiada nielimitowany dostęp. Oznacza to, że w każdej chwili możesz ponownie wykonać kurs.

  Najnowsze wpisy na naszym blogu

  Porady językowe, inspirujące artykuły i znacznie więcej... Sprawdź nasz blog.
  Lekcje-angielskiego-w-parach-z-lektorem-gettinenglish

  Lekcje angielskiego w parach z lektorem

  Nauka angielskiego online staje się nieprzerwanie coraz bardziej popularna ze względu na sporą ilość i ogólnodostępność serwisów specjalizujących się w tego typu kursach. Internet jest źródłem nieograniczonych [...]
  Zalety uczenia się języka angielskiego online z lektorem

  Zalety uczenia się języka angielskiego online z lektorem

  Zalety uczenia się języka angielskiego online z lektorem Nauka języka to zawsze wyzwanie i ciężka praca, a dodatkowo, biorąc pod uwagę konieczność pracy własnej nad przerobionym materiałem [...]
  Jak szybko nauczyć się angielskiego biznesowego przez Internet

  Jak szybko nauczyć się angielskiego biznesowego przez Internet?

  Jak szybko nauczyć się angielskiego biznesowego przez Internet? Stale zmieniająca się sytuacja na rynku pracy, wzrost konkurencji, czy chęć rozwoju osobistego to często motywy, dla których wielu [...]

  Jeśli poszukujesz motywacji oraz sposobów na efektywną naukę języka angielskiego, zapisz się do newslettera Gettin' English.