Postaw na naukę online!

Chciałbyś w końcu przełamać barierę językową w mówieniu? Świetnie trafiłeś! Jeżeli chcesz, abym został Twoim nauczycielem języka angielskiego, zapoznaj się z aktualną ofertą moich zajęć.

Poznaj ofertę
Chcę się umówić na spotkanie
sławomir-mączka-szkoła-języków-obcych-gettinenglish1

Nauka przez Skype - o czym musisz wiedzieć?

Zanim umówimy się na pierwsze spotkanie, sprawdź proszę, czy będzie nam się razem dobrze współpracowało. Wszystkie moje autorskie materiały są adresowane głównie do osób na poziomach co najmniej B1- B2.
Duża dawka motywacji

Jesteś osobą zmotywowaną, która nie szuka drogi na skróty w trakcie swojej nauki.

Systematyczność nauki

Masz czas, aby regularnie uczyć się z materiałów, które otrzymasz w ramach pracy domowej.

Cel do zrealizowania

Masz cel językowy, do którego dążysz i nie cierpisz na słomiany zapał.

Jak wyglądają moje zajęcia online?

Zapoznaj się z informacjami w jaki sposób prowadzę zajęcia języka angielskiego z moimi kursantami.

Przełam barierę

W trakcie zajęć online stawiam przede wszystkim na poprawę Twoich umiejętności komunikacji w języku angielskim.

Zaangażowanie

Twój sukces językowy jest wizytówką mojej szkoły, dlatego masz pewność, że w każde nasze spotkanie wkładam 100% siebie.

Brak podręcznika

Korzystam wyłącznie z autorskich materiałów, które nie narzucają sztywnego planu nauczania. Ty decydujesz czego potrzebujesz.

Bezstresowa nauka

Nauka języka powinna sprawiać przyjemność. Możesz więc liczyć na wciągające i pełne pozytywnej energii zajęcia.

Praca domowa

Między naszymi spotkaniami szlifujesz język angielski za pomocą aplikacji, autentycznych artykułów, filmów i interaktywnych ćwiczeń.

Bonusy

Tak długo jak uczysz się ze mną, w ramach pakietu otrzymasz bezpłatny dostęp do moich autorskich kursów e-learningowych oraz e-booków.

Opinie moich kursantów

Zapoznaj się z autentycznymi opiniami dotychczasowych kursantów o mnie i o naszych zajęciach
Ewelina B.

Warszawa

Sławek jest kompetentnym lektorem, najlepszym nauczycielem jakiego kiedykolwiek miałam. Zajęcia, w których miałam okazję uczestniczyć, pozwoliły mi poukładać wiedzę z zakresu języka biznesu i przełamać barierę językową. Różnorodność metod nauczania, stosowanie materiałów autentycznych, jak również dostęp do platformy e-learningowej, miały niewątpliwy wpływ na szybkie postępy w nauce.
Kamil P.

Kraków

Zajęcia ze Sławkiem to w głównej mierze nacisk kładziony na rozwój praktycznych umiejętności takich jak mówienie i słuchanie, duża elastyczność w doborze tematyki spotkań, powtórki i mnóstwo dodatkowych materiałów, które pomogły mi szlifować język angielski między lekcjami. Wszystko to sprawiło, że szybko zauważyłem efekty naszej wspólnej pracy.
Zobacz więcej opinii
Justyna F.

Rzeszów

Pan Sławek pomógł mi pokonać niechęć do nauki języka, a tym samym uwierzyć we własne możliwości. Wskazał mi narzędzia i techniki, dzięki którym w ciągu kilku miesięcy mój angielski wyraźnie się poprawił. Teraz już nie boję się rozmawiać z obcokrajowcami i za to jestem mu niezmiernie wdzięczna. Serdecznie polecam zajęcia każdemu!

Pakiety zajęć

Możesz również wykupić pojedyncze spotkania (konsultacje językowe), które odbędą się w ustalonych przez nas terminach.
Koszt pojedynczej lekcji poza pakietem wynosi 100 PLN / (60 minut)
PAKIET SMALL
/ 5 lekcji
PAKIET MEDIUM
/ 10 lekcji
Dostęp do Anglokursy.pl
KURS W PARZE
4 h /grupa

Zapytaj o wolny termin

Wyślij do mnie wiadomość i podaj dostępne terminy. Ustalimy wspólnie szczegóły naszej współpracy.

Znajdziesz mnie również w Social Media

Możesz skontaktować się ze mną również za pomocą Messenger lub Instagram. Sprawdź moje profile w mediach społecznościowych. Zapoznaj się również z ofertą moich autorskich kursów e-learningowych do nauki angielskiego.
    Anglokursy.pl