Skuteczna nauka języka niemieckiego. Sprawdź, co otrzymasz w ramach kursu

Każdy kursant otrzymuje pakiet korzyści zawierający dodatkowe materiały i kupony rabatowe.
W szkole językowej Gettin' English oferujemy profesjonalne kursy języka niemieckiego z doświadczonymi lektorami na żywo. Możesz wybrać niemiecki ogólny, biznesowy czy specjalistyczny. Przygotujemy Ciebie również do międzynarodowych egzaminów. Zapoznaj się z naszą pełną ofertą kursów. Każda godzina lekcyjna trwa pełne 60 minut, aby maksymalnie wykorzystać czas na naukę języka. Doświadczeni lektorzy, profesjonalne materiały i duża dawka pozytywnej energii - to wszystko znajdziesz właśnie w szkole języków obcych Gettin' English.

Indywidualny plan nauki

Plan nauki dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb i preferencji.

Możliwość odwoływania lekcji

Możesz odwołać zajęcia najpóźniej na 24h przed planowaną datą spotkania.

Darmowy dostęp do platformy z materiałami

Zbiór dodatkowych materiałów, które pobudzą Twoją kreatywność podczas nauki.

Wirtualna tablica

Materiały są dostępne w czasie rzeczywistym na naszej wirtualnej tablicy.

Wsparcie metodyka

Podczas swojego kursu zawsze możesz liczyć na pomoc i wsparcie naszego metodyka.

Zniżka na książki w e-księgarni oraz kursy internetowe

Kursanci naszej szkoły otrzymują dodatkową zniżkę na wszystkie produkty dostępne w naszej księgarni oraz na stronie Anglokursy.pl

Dostęp do e-dziennika

Utworzymy dla Ciebie konto w naszym systemie. Będziesz miał pełną kontrolę nad swoimi zajęciami.

Pomoc Biura Obsługi Klienta

W każdej chwili możesz skontaktować się z nami telefonicznie lub drogą mailową.

Brak umów

Nie lubimy zbędnej papierologii. U nas to Ty decydujesz jak długo chcesz się uczyć.

Cennik zajęć z języka niemieckiego

Wybierz pakiet pasujący do Twoich potrzeb. Jeżeli potrzebujesz większych pakietów zajęć skontaktuj się z nami. Pamiętaj, że u nas każda godzina trwa pełne 60 minut
Pakiet Small
/ 5 godzin
Idealny dla osób, które chcą się uczyć 1 raz w tygodniu
Pakiet Medium
/ 10 godzin
Idealny dla osób, które chcą się uczyć 2 razy w tygodniu
Kurs w parze
/ za 4 h / za grupę
Grupa komfort 2 osoby
Niższa stawka godzinowa

Zainteresowany? Zapisz się na lekcję próbną

Email: szkola@gettinenglish.com
Telefon: 17 250 89 09
Umów się na bezpłatne spotkanie z naszym metodykiem, podczas którego umówisz cele kursu. Spotkanie jest przeprowadzane w języku polskim. Możesz wypełnić formularz znajdujący się obok, wysłać e-mail lub skontaktować się telefonicznie.

Wybierz rodzaj zajęć: