Zadbaj o rozwój kompetencji swoich pracowników.

Wzbogać swoją ofertę.

Zdobądź przewagę na rynku.

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą szkoleń językowych dla firm, prosimy o kontakt w celu przedstawienia dokładnej oferty.

e-mail: szkola@gettinenglish.com

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Mefus Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie.

  Kursy językowe dla firm

  Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą z naszą szkołą z zakresu nauczania języka angielskiego Państwa pracowników, zapraszamy do zapoznania się z ofertą kursów języka angielskiego dla firm.

  Szkoła Języków Obcych GettinEnglish.com specjalizuje się w nauczaniu zarówno Business English jak i General English dla firm mających swoją siedzibę na terenie Rzeszowa i nie tylko. Nasi lektorzy mieli przyjemność szkolić m.in. pracowników firm: Zelmer, Heli-One Poland, Podkarpacki Klub Biznesu, ES-SYSTEM, ML-SYSTEM, GC ENERGY, T-Mobile oraz klientów korporacyjnych z Warszawy, Gdyni, Rzeszowa, Torunia i Poznania.

  Prowadzimy szkolenia online i w siedzibie firmy Klienta dla pracowników, kadry zarządzającej. Prowadzimy zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania i opieramy się na metodzie komunikatywnej, której celem jest umożliwienie słuchaczom wykorzystanie terminologii biznesowej, zakresu leksykalno-gramatycznego w praktycznej komunikacji w języku angielskim. Kładziemy szczególny nacisk na swobodę porozumiewania się językiem w mowie i piśmie.

  Nasi lektorzy posiadają doświadczenie w nauczaniu języka specjalistycznego w takich dziedzinach jak: marketing i reklama, PR, HR, logistyka, fotowoltaika, architektura, produkcja, informatyka, zarządzanie, bankowość i finanse oraz kosmetologia.

  Zapewniamy

  • Bezpłatny audyt językowy przeprowadzony przez naszego metodyka
  • Test poziomujący Placement Test online dla każdego pracownika w celu określenia znajomości języka
  • Prowadzenie zajęć online na nowoczesnej platformie lub w siedzibie firmy Klienta
  • Dostęp do aplikacji E-dziennik
  • Bezpłatny dostęp do wszystkich testów online na www.gettinenglish.com
  • Atrakcyjne zniżki na zakup kursów internetowych na stronie Anglokursy.pl
  • Dobór materiałów, tematyki dostosowanych do Państwa potrzeb
  • Elastyczne godziny zajęć
  • Możliwość rozpoczęcia kursu w dowolnej chwili
  • Raport końcowy z przeprowadzonego kursu, który będzie zawierał szczegółowe informacje na temat osiągnięć uczestników szkolenia, wnioski oraz sugerowane działania i wskazówki na przyszłość.

  Prowadziliśmy zajęcia w firmach