Cześć! Dziękuję za wizytę.

Sprawdź wolne terminy.

Zapisz się już teraz!

Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się więcej o naszej szkole, sprawdzić wolne terminy i zadać mi pytanie - skontaktuj się ze mną!

Napisz do mnie
Sławek Mączka
metodyk
sławomir-mączka-szkoła-języków-obcych-gettinenglish1

Dołącz do grona zadowolonych kursantów szkoły Gettin' English

Wypełnij formularz zapisu i sprawdź wolne terminy. W ciągu kilku godzin otrzymasz od nas wiadomość zwrotną. Sprawdź na wszelki wypadek zakładki grupujące i spam w swojej skrzynce e-mail.

Zapytaj o wolne terminy

Opinie naszych kursantów

Karolina W.

Kraków, j. angielski ogólny

Na kurs angielskiego chodzę już ponad rok. Z czystym sumieniem, mogę polecić zajęcia w szkole gettinenglish. Zajęcia stoją na bardzo wysokim poziomie. Profesjonalne materiały, dużo konwersacji to wszystko sprawia, że zajęcia są dla mnie bardzo skuteczne. Lektor zawsze przygotowany do zajęć, cierpliwy, z dużą dawką pozytywnej energii w fantastyczny sposób przekazuje mi wiedzę. Wszystkim osobą, które chcą w końcu nauczyć się angielskiego polecam szkołę Gettin' English.
Beata Ś.

Belgia, j. angielski ogólny

Szkołę znalazłam dzięki przeglądarce internetowej i trafiłam w dziesiątkę.Pełna profesjonalność w nauczania języka angielskiego. Lekcje są urozmaicone, nauczyciel bardzo refleksyjny i nie ma tzw. wolnego czasu jak w tradycyjnych szkołach. Uczę się języka użytecznego. Każda lekcja to coś nowego i oczywiście powtórka. Efektywne metody nauczania sprawiają, że chcę się uczyć. Nauczyciel profesjonalnie przygotowany do zajęć. Nie sądziłam, że nauka języka online może być tak skuteczna. Polecam tę szkołę!!!
Zobacz wszystkie opinie
Piotr

Rzeszów, j. angielski specjalistyczny

Witam, Właśnie zakończyłem 16sto godzinny kurs angielskiego. Był to pierwszy raz kiedy spróbowałem zajęć online i muszę przyznać że było warto. Portal który jest używany do prowadzenia kursów jest bardzo czytelny i praktyczny. Jakość dźwięku jest bardzo dobra. Do tego jakość zajęć stoi na bardzo wysokim poziomie. Świetne materiały pobudzające szare komórki do działania + duże zaangażowanie prowadzącego. Punktualnie, duża elastyczność w zajęciach i dopasowanie kursu do potrzeb.

Cennik zajęć

Proste i przejrzyste warunki współpracy. U nas nie podpisujesz żadnych umów.
język ogólny i biznes
475
/ pakiet 5 godzin
Brak umów
Indywidualny plan nauczania
Darmowe materiały dydaktyczne
Dostęp do platformy z dodatkowymi materiałami
Wsparcie metodyka
Zniżka na książki w e-księgarni booktown.pl
Zniżka na kursy na Anglokursy.pl
Możliwość bezpłatnego odwołania zajęć na 24h przed zajęciami
Pakiet 5 godzin
Każda lekcja trwa pełne 60 minut
Zobacz ofertę
kurs w parze
530
/ za miesiąc nauki / za grupę
Krótki termin umowy z możliwością przedłużenia
Indywidualny plan nauczania
Darmowe materiały dydaktyczne
Dostęp do platformy z dodatkowymi materiałami
Wsparcie metodyka
Zniżka na książki w e-księgarni booktown.pl
Zniżka na kursy na Anglokursy.pl
Pakiet 4 godziny
Każda godzina trwa pełne 60 minut

Zobacz ofertę