Cześć! Dziękuję za wizytę.

Sprawdź wolne terminy.

Zapisz się już teraz!

Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się więcej o naszej szkole, sprawdzić wolne terminy i zadać mi pytanie - skontaktuj się ze mną!

Napisz do mnie
Sławek Mączka
metodyk
sławomir-mączka-szkoła-języków-obcych-gettinenglish1

Dołącz do grona zadowolonych kursantów szkoły Gettin' English

Wypełnij formularz zapisu i sprawdź wolne terminy. W ciągu kilku godzin otrzymasz od nas wiadomość zwrotną. Sprawdź na wszelki wypadek zakładki grupujące i spam w swojej skrzynce e-mail.

Zapytaj o wolne terminy
  Interesują mnie zajęcia z języka:
  Interesują mnie zajęcia z języka:

  Opinie naszych kursantów

  Karolina W.

  Kraków, j. angielski ogólny

  Na kurs angielskiego chodzę już ponad rok. Z czystym sumieniem, mogę polecić zajęcia w szkole gettinenglish. Zajęcia stoją na bardzo wysokim poziomie. Profesjonalne materiały, dużo konwersacji to wszystko sprawia, że zajęcia są dla mnie bardzo skuteczne. Lektor zawsze przygotowany do zajęć, cierpliwy, z dużą dawką pozytywnej energii w fantastyczny sposób przekazuje mi wiedzę. Wszystkim osobą, które chcą w końcu nauczyć się angielskiego polecam szkołę Gettin' English.
  Beata Ś.

  Belgia, j. angielski ogólny

  Szkołę znalazłam dzięki przeglądarce internetowej i trafiłam w dziesiątkę.Pełna profesjonalność w nauczania języka angielskiego. Lekcje są urozmaicone, nauczyciel bardzo refleksyjny i nie ma tzw. wolnego czasu jak w tradycyjnych szkołach. Uczę się języka użytecznego. Każda lekcja to coś nowego i oczywiście powtórka. Efektywne metody nauczania sprawiają, że chcę się uczyć. Nauczyciel profesjonalnie przygotowany do zajęć. Nie sądziłam, że nauka języka online może być tak skuteczna. Polecam tę szkołę!!!
  Zobacz wszystkie opinie
  Piotr

  Rzeszów, j. angielski specjalistyczny

  Witam, Właśnie zakończyłem 16sto godzinny kurs angielskiego. Był to pierwszy raz kiedy spróbowałem zajęć online i muszę przyznać że było warto. Portal który jest używany do prowadzenia kursów jest bardzo czytelny i praktyczny. Jakość dźwięku jest bardzo dobra. Do tego jakość zajęć stoi na bardzo wysokim poziomie. Świetne materiały pobudzające szare komórki do działania + duże zaangażowanie prowadzącego. Punktualnie, duża elastyczność w zajęciach i dopasowanie kursu do potrzeb.

  Cennik zajęć

  Proste i przejrzyste warunki współpracy. U nas nie podpisujesz żadnych umów.
  język ogólny i biznes
  425
  / pakiet 5 godzin
  Brak umów
  Indywidualny plan nauczania
  Darmowe materiały dydaktyczne
  Dostęp do platformy z dodatkowymi materiałami
  Wsparcie metodyka
  Zniżka na książki w e-księgarni booktown.pl
  Zniżka na kursy na Anglokursy.pl
  Możliwość bezpłatnego odwołania zajęć na 24h przed zajęciami
  Pakiet 5 godzin
  Każda lekcja trwa pełne 60 minut
  Zobacz ofertę
  kurs w parze
  500
  / za miesiąc nauki / za grupę
  Krótki termin umowy z możliwością przedłużenia
  Indywidualny plan nauczania
  Darmowe materiały dydaktyczne
  Dostęp do platformy z dodatkowymi materiałami
  Wsparcie metodyka
  Zniżka na książki w e-księgarni booktown.pl
  Zniżka na kursy na Anglokursy.pl
  Pakiet 4 godziny
  Każda godzina trwa pełne 60 minut

  Zobacz ofertę