%

spotkań online

jest nastawionych na poszerzenie słownictwa oraz rozwój umiejętności mówienia.

%

naszych kursantów

poleciłoby swoim znajomym i współpracownikom zajęcia online w szkole Gettin' English.

%

zaangażowania

naszych lektorów w przygotowanie i przeprowadzenie interesujących zajęć online.

Wszystko, co musisz o nas wiedzieć.

Dowiedz się, kim jesteśmy i jak nauczamy. Jeśli masz dodatkowe pytania, zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Określ powody, dla których chcesz uczyć się języka obcego:

  • Mam problem z przełamaniem bariery językowej w mówieniu,
  • Odczuwam stres już na samą myśl o rozmowie z native speakerem,
  • Szukam lektora, który pomoże mi zdobyć prestiżowy certyfikat językowy,
  • Chciałbym spróbować swoich sił podczas rozmowy kwalifikacyjnej, ale nie wiem czy jestem już na nią gotowy,
  • Mam problem z doborem odpowiednich słów i struktur gramatycznych podczas codziennych konwersacji.

Mając przed sobą jasno określony cel, łatwiej Ci będzie podjąć działania. W trakcie trwania kursu w szkole językowej Gettin’ English nauczysz się nie tylko posługiwać językiem obcym w środowisku zawodowym, czy w sferze interpersonalnej, ale dowiesz się również jak planować codzienne aktywności językowe. Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy najlepsze miejsce i warunki do skutecznej nauki języków obcych. Warto z nich skorzystać.

Pasja nie rodzi się z przypadku ...

Wszystko zaczęło się w roku 2013, gdy wpadliśmy na pomysł stworzenia serwisu do nauki języka angielskiego gettinenglish.com, na który zagląda kilkadziesiąt tysięcy osób każdego dnia, co sprawia, że jesteśmy w czołówce najlepszych portali edukacyjnych w Polsce! Przez te lata poznaliśmy marzenia, potrzeby i trudności jakie napotykają osoby uczące się języka angielskiego. Zainspirowało nas to do założenia internetowej szkoły języków obcych Gettin’ English, w której znaczącą rolę odgrywałaby personalizacja procesu nauczania. Obecnie szkoła Gettin’ English to zespół pozytywnie zakręconych ludzi, którzy swoją pasją do języków obcych chcą zarażać również Ciebie. Przekonaj się sam i zapisz się na bezpłatną lekcję próbną z naszym metodykiem.

Dołącz do najlepszych już dziś!

Możesz nam zaufać!

Od ponad 5 lat z sukcesami prowadzimy jedyną w swoim rodzaju szkołę internetową Gettin’ English. Kierujemy się zasadą “Nigdy, nigdy, nigdy, nigdy się nie poddawaj…” Skutecznie motywujemy naszych kursantów do działania, ponieważ jesteśmy przekonani, że razem z nami możesz w końcu pokonać językową nieśmiałość. Codziennie ciężko pracujemy, aby dzielić się praktyczną wiedzą, doświadczeniem i zamiłowaniem do nauki języków obcych. Nie musisz nam wierzyć na słowo, przekonaj się sam!

Jacy jesteście prywatnie?

Zachęcamy do obserwowania profilu Gettin’ English w serwisie Instagram. Poznasz przydatne angielskie zwroty, najlepsze sposoby efektywnej nauki języków obcych oraz dowiesz się, jak wygląda rozwój serwisu i szkoły Gettin’ English od kuchni. Będzie nam miło jeśli dołączysz do naszej społeczności.

Zobacz nas na Instagram

Co mam zrobić dalej?

Skontaktuj się z naszym metodykiem Sławkiem. Wspólnie omówicie cele kursu oraz ustalicie dalszy plan działania. W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości, skontaktuj się z nami drogą telefonicznie lub wyślij nam wiadomość e-mail. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Zapisz się na darmowe spotkanie próbne

Nasza misja

Misją szkoły języków obcych Gettin' English jest rzetelne i profesjonalne kształcenie językowe, przy wykorzystaniu różnorodnych form nauczania, w sposób odpowiadający nowoczesnym standardom edukacyjnym, umożliwiającym kursantom przyszłe zatrudnienie, mobilność zawodową i kontynuowanie samokształcenia przez całe życie.

Nasze cele metodyczne

- nacisk na żywy język mówiony, pozwalający na swobodną komunikację w sytuacjach życia codziennego,
- poprawa umiejętności posługiwania się praktycznym językiem na wszystkich poziomach zaawansowania,
- traktowanie błędów językowych jako normalnego elementu procesu nauki,
- prezentowanie wiedzy w oparciu o najnowsze osiągnięcia metodyki nauczania

Historie sukcesu

Jesteśmy dumni z jakości i poziomu naszych usług. Poznaj historie sukcesu naszych zadowolonych kursantów.
Dzięki nauce w szkole Gettin' English zdobyłam wymarzoną pracę. Nie udałoby się to oczywiście bez zaangażowania i wsparcia lektora prowadzącego. Dziś z dumą polecam szkołę swoim znajomym.
Iwona R. specjalista ds. zakupów
Gettin' English - szkoła, dzięki której pokonałem barierę w mówieniu i zdałem egzamin TOEIC na poziomie B2. Niekonwencjonalne i oryginalne metody nauczania. Nie pozostaje mi nic innego jak tylko polecić te zajęcia online.
Piotr M. Marketing Manager

Chcesz otrzymywać wspaniałe materiały i porady językowe? Zapisz się już dziś do newslettera Gettin' English