Rozpocznij współpracę z Gettin' English

Sprawdź aktualne oferty pracy. Prześlij nam swoje CV i dołącz do naszego zespołu już dziś.

Lektor języka angielskiego

Jeśli jesteś lektorem języka angielskiego i masz minimum dwuletnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego, zgłoś się do nas.

Copywriter

Masz lekkie pióro? Chciałbyś pisać edukacyjne artykuły na naszą stronę? Twoje teksty inspirują do nauki angielskiego? Skontaktuj się z nami.

Czego oczekujemy?

Jesteś lektorem języka angielskiego? Z łatwością nawiązujesz kontakty z ludźmi, jesteś otwarty i i potrafisz zmotywować do nauki? Potrafisz sprawić, że Twoje lekcje zainteresują każdego kursanta? Uwielbiasz tworzyć autorskie treści? Chcesz pracować zdalnie?
Wyślij nam swoje CV już dziś.

Zapraszamy do współpracy. Prześlij nam swoje CV na adres: szkola@gettinenglish.com. Napisz dlaczego chcesz pracować dla nas. Jeżeli spełniasz nasze oczekiwania z miłą chęcią powitamy Ciebie w naszym zespole.

Wykształcenie

ukończone studia (filologia angielska)

Komputer

umiejętność obsługi komputera ( MS Office, Internet)

gotowość do pracy w godzinach popołudniowych i wieczornych

praca-w-szkole-języków-obcych-gettinenglish

Doświadczenie

min. dwuletnie doświadczenie w nauczaniu języka obcego

Kreatywność

umiejętność motywowania do nauki oraz nastawienie na efekty podczas lekcji

dostęp do szerokopasmowego Internetu

Zainteresowany?

Prześlij nam swoje CV na adres: szkola@gettinenglish.com

Koniecznie pamiętaj, aby w CV umieścić klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Mefus sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę.