Skuteczna nauka języków obcych w grupach. Sprawdź co otrzymasz w ramach kursu

Każdy kursant w ramach kursu otrzymuje pakiet korzyści zawierający dodatkowe materiały i kupony rabatowe.
W Szkole języków Obcych Gettin' English, oferujemy zajęcia grupowe - maksymalnie 2-3 osoby w grupie. Obniż koszty nauki. Do wyboru masz język angielski lub niemiecki. Zapoznaj się z naszą pełną ofertą kursów. Każda godzina lekcyjna trwa pełne 60 minut, aby maksymalnie wykorzystać czas na naukę angielskiego. Doświadczeni lektorzy, profesjonalne materiały i duża dawka pozytywnej energii - to wszystko znajdziesz właśnie w Szkole Języków Obcych Gettin' English.

Trwają zapisy do grup konwersacyjnych.Obniż koszt nauki języka angielskiego i ucz się w grupach komfort.

Pozostały ostatnie wolne miejsca w grupach. Nie czekaj i już dziś zapisz się na zajęcia grupowe z języka angielskiego online. Oferujemy małe grupy komfort (2 osoby w grupie). Aktualna lista grup, w których są jeszcze wolne miejsca prezentowana jest poniżej.
Zapraszamy do zapisania się na bezpłatne spotkanie informacyjne z naszym metodykiem, podczas którego zostanie zweryfikowany Twój poziom językowy, oraz dowiesz się jak uczymy. Następnie zostanie przydzielony do Twojej grupy drugi kursant, który będzie na tym samym poziomie zaawansowania, tak aby zajęcia były w jak największym stopniu efektywne.

Koszt miesięcznej nauki to tylko 265 zł za osobę (pakiet 4 godzin)

Grupa New York – dla początkujących A1/A2 – zajęcia poranne do 11:00
Grupa London – dla początkujących A1/A2 – zajęcia popołudniowe do 21:00

Pozostała liczba wolnych miejsc w każdej z grup: 2 miejsca.
Zajęcia polecane są dla osób na poziomie podstawowym, które chcą nauczyć się posługiwać językiem angielskim w mowie i piśmie. Zajęcia odbywać się będą pomiędzy godziną 8:00 a 11:00 (zajęcia poranne) oraz 16:00 a 21:00 (zajęcia popołudniowe). Dni i godziny zostaną dokładnie ustalone po utworzeniu grupy. Jeżeli jesteś zainteresowany zapisaniem się do jednej z tych grup, wypełnij formularz zapisu na lekcję próbną.

Grupa LA – dla średnio-zaawansowanych B1/B2 – zajęcia poranne do 11:00
Grupa Denver – dla średnio-zaawansowanych B1/B2 – zajęcia popołudniowe do 21:00
Pozostała liczba wolnych miejsc w każdej z grup: 2 miejsca.
Zajęcia polecane są dla osób na poziomie B1/B2, które chcą nauczyć się płynnie komunikować w języku angielskim – zajęcia konwersacyjne. Zajęcia odbywać się będą pomiędzy godziną 8:00 a 11:00 (zajęcia poranne) oraz 16:00 a 21:00 (zajęcia popołudniowe). Dni i godziny zostaną dokładnie ustalone po utworzeniu grupy. Jeżeli jesteś zainteresowany zapisaniem się do jednej z tych grup, wypełnij formularz zapisu na lekcję próbną.

Napisz po więcej informacji

Indywidualny plan nauki

Plan nauki dopasowany zostanie do Twoich indywidualnych potrzeb i preferencji.

Możliwość odwoływania lekcji

Zajęcia grupowe mogą być odwołane najpóźniej na 48h przed planowaną datą spotkania

Darmowy dostęp do platformy z materiałami Padlet

Zbiór dodatkowych materiałów, które pobudzą Twoją kreatywność podczas nauki języka

Wirtualna tablica

Materiały wyświetlane są Tobie w czasie rzeczywistym na naszej wirtualnej tablicy

Opiekę metodyka

Podczas swojego kursu zawsze możesz liczyć na pomoc i wsparcie naszego metodyka

Zniżka na książki w e-księgarni

Kursanci naszej szkoły otrzymują dodatkową zniżkę na wszystkie produkty dostępne w naszej księgarni.

Dostęp do e-dziennika

Utworzymy dla Ciebie konto w naszym systemie. Będziesz miał pełną kontrolę nad swoimi zajęciami

Pomoc Biura Obsługi Klienta

W każdej chwili możesz skontaktować się z nami telefonicznie lub drogą mailową.

Krótkie terminy umów

Krótka umowa na 5 miesięcy ( 20 godzin lekcyjnych), z możliwością przedłużenia

Cennik zajęć językowych

Wybierz opcję, która najbardziej odpowiada Twoim preferencjom.

Szukasz kursu intensywnego?
Skontaktuj się z nami!

Zajęcia grupowe
/ za miesiąc nauki / za grupę
język angielski
język niemiecki
Pakiety już od 4 godzin miesięcznie
Każda godzina trwa pełne 60 minut
Wybieram

Zainteresowany? Zapytaj o wolne terminy.

Email: szkola@gettinenglish.com
Telefon: 572 684 309
Umów się na bezpłatne spotkanie z naszym metodykiem. Możesz wypełnić formularz znajdujący się obok, wysłać e-mail lub skontaktować się telefonicznie.

Wybierz rodzaj zajęć: