Skuteczna nauka języka angielskiego. Sprawdź, co otrzymasz w ramach kursu

Każdy kursant otrzymuje pakiet korzyści zawierający dodatkowe materiały i kupony rabatowe.
W dzisiejszych czasach trudno sobie wyobrazić brak znajomości języka angielskiego. W szkole Gettin' English oferujemy profesjonalne kursy języka angielskiego z doświadczonymi lektorami na żywo. Zapoznaj się z naszą pełną ofertą kursów. Każda godzina zajęć trwa pełne 60 minut, aby maksymalnie wykorzystać czas na naukę angielskiego. Doświadczeni lektorzy, profesjonalne materiały i duża dawka pozytywnej energii - to wszystko znajdziesz właśnie w szkole języków obcych Gettin' English.

1. Język angielski ogólny

Angielski ogólny – General English pozwala nabyć umiejętność komunikowania się w języku angielskim w wielu sytuacjach związanych z podróżowaniem, życiem towarzyskim, rozwijaniem zainteresowań oraz innych kwestiach ważnych dla każdego kursanta.

Program kursu General English jest opracowany indywidualnie dla każdego uczestnika kursu, w oparciu o jego potrzeby. Kurs wspiera rozwój kompetencji językowych we wszystkich aspektach (rozumienie ze słuchu, pisanie i rozumienie tekstów pisanych czy mówienie), a także koncentruje się na wybranych umiejętnościach opartych o potrzeby naszych kursantów.

2. Język angielski biznesowy

Zajęcia Język Angielski biznesowy – Business English pozwalają kursantom na zdobycie potrzebnych umiejętności komunikacyjnych w środowisku pracy. Zakres materiału jest ustalany dla każdego uczestnika indywidualnie w zależności od potrzeb i oczekiwań. Przebieg zajęć jest zaplanowany w taki sposób, aby każdy kursant mógł poznać nowe elementy językowe, które odpowiadają ich zainteresowaniom i są dostosowane do obecnych tematów poruszanych w środowisku zawodowym.

 • Poznaj wyrażenia i zwroty biznesowe
 • Sprawna korespondencja biznesowa
 • Polecany dla pracowników HR, R&D, sekretariatu itp.

3. Język angielski specjalistyczny

Celem kursu Język Angielski Specjalistyczny jest przygotowanie wszystkich przedstawicieli wąskich specjalizacji do biegłego posługiwania się językiem angielskim w wybranych obszarach tematycznych.

Kurs Język Angielski Specjalistyczny pozwala poznać i rozszerzyć zagadnienia z wybranej dziedziny oraz usprawnić komunikację podczas rozmów i spotkań służbowych, negocjacji czy prezentacji.

Nasi lektorzy posiadają doświadczenie w nauczaniu angielskiego specjalistycznego w dziedzinach takich jak: fotowoltaika, marketing i reklama, zarządzanie, logistyka, handel, bankowość i ubezpieczenia, HR, finanse i rachunkowość oraz turystyka.

4. Przygotowanie do egzaminów językowych

W szkole języków obcych Gettin’ English prowadzimy kursy online, które pomogą kursantom przygotować się do wszystkich egzaminów z języka angielskiego. Zakres materiału, który pojawia się w trakcie zajęć dostosowany jest do wymagań danego egzaminu językowego. W ramach kursu otrzymasz także zestawy testów, dzięki którym będziesz mógł śledzić swoje postępy.

Z Gettin’ English przygotujesz się m.in. do egzaminów:

 • Cambridge English: First ( FCE)
 • Cambridge English: Advanced (CAE)
 • TELC
 • TOEFL
 • TOEIC
 • IELTS
 • Matura z angielskiego (poziom podstawowy i rozszerzony)

Zapisz się na bezpłatne spotkanie online z naszym metodykiem już teraz i zacznij przygotowania do egzaminu.

Konwersacje i kursy biznesowe

Zapisz się na zajęcia angielskiego przez Skype ze Sławkiem Mączka - metodykiem szkoły, twórcą serwisu Gettin' English oraz platformy Anglokursy.pl
PAKIET SMALL
475PLN
/ 5 lekcji
Sprawdź
Zajęcia 60 minutowe
Brak umowy
Autorskie materiały
Dostęp do strefy kursanta
PAKIET MEDIUM
900PLN
/ 10 lekcji
Sprawdź
Zajęcia 60 minutowe
Brak umowy
Autorskie materiały
Dostęp do strefy kursanta
Dostęp do Anglokursy.pl
KURS W PARZE
130PLN
spotkanie
Sprawdź
Zajęcia 60 minutowe
Brak umowy
Autorskie materiały
Dostęp do strefy kursanta
Dostęp do Anglokursy.pl
Bezpłatne e-booki Gettin' English

Indywidualny plan nauki

Plan nauki dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb i preferencji.

Możliwość odwoływania lekcji

Możesz odwołać zajęcia najpóźniej na 24h przed planowaną datą spotkania.

Darmowy dostęp do platformy z materiałami

Zbiór dodatkowych materiałów, które pobudzą Twoją kreatywność podczas nauki języka.

Wirtualna tablica

Materiały są dostępne w czasie rzeczywistym na naszej wirtualnej tablicy.

Wsparcie metodyka

Podczas kursu online zawsze możesz liczyć na pomoc i wsparcie naszego metodyka.

Zniżka na książki w e-księgarni oraz kursy internetowe

Kursanci naszej szkoły otrzymują dodatkową zniżkę na wszystkie produkty dostępne w naszej księgarni oraz na stronie Anglokursy.pl

Dostęp do e-dziennika

Utworzymy dla Ciebie konto w naszym systemie. Będziesz miał pełną kontrolę nad swoimi zajęciami.

Pomoc Biura Obsługi Klienta

W każdej chwili możesz skontaktować się z nami telefonicznie lub drogą mailową.

Brak umów

Nie lubimy zbędnej papierologii. U nas to Ty decydujesz jak długo chcesz się uczyć.

Zainteresowany? Zapytaj o dostępne terminy

Email: szkola@gettinenglish.com
Telefon: 572 684 309
Umów się na bezpłatne spotkanie z naszym metodykiem. Możesz wypełnić formularz znajdujący się obok, wysłać e-mail lub skontaktować się telefonicznie.
  Wybierz rodzaj zajęć:

  Interesują mnie zajęcia z języka: