Opinie o naszych kursach języka angielskiego i niemieckiego

Sprawdź, co mówią o nas kursanci szkoły języków obcych Gettin' English.
Magdalena D.

Warszawa, j. angielski biznesowy

GettinEnglish –kursy online angielskiego – to świetne rozwiązanie i pozycja obowiązkowa dla osób, które chcą nauczyć się języka angielskiego w obszarze biznesu i nie tylko. Przez lata wypróbowałam wiele sposobów nauki, były książki, płyty, kursy wyjazdowe, e learning i niestety nie było takiego efektu, którego oczekiwałam.

Zmieniło się to, kiedy w sieci natknęłam się na platformę Sławka, który jak się okazało przygotowuje kursy angielskiego. Można powiedzieć szyte na miarę dla osób, które chcą rozwijać swoje umiejętności językowe w odpowiednim dla siebie poziomie i tempie nauczania.

Po kilku pierwszych lekcjach okazało się, że przygotowane przez Sławka materiały są atrakcyjne i przejrzyste. Są przygotowane w taki sposób, by oprócz korzystania z nich na lekcjach, mogły mi pomagać w codziennej komunikacji w pracy jak i ułatwiać kontakty biznesowe, które wymagają sprawnego posługiwania się zwrotami branżowymi w obszarze business English. Na platformie, którą stworzył Sławek nie ma nudnych powtarzalnych zadań, tylko ciekawe i inspirujące teksty i testy, które motywują i mobilizują do nauki. Materiały na platformie cały czas ewoluują podążając za uczniem, który się rozwija w odpowiednim dla siebie czasie. Bezcenne, jest to, że Mój Nauczyciel świetnie prowadzi lekcje, dostosowując tempo do poziomu ucznia, a jago fachowość i zaangażowanie nagradzane są po czasie pożądanymi efektami, którymi może pochwalić się uczeń. Na tych zajęciach jest dużo zwrotów i słownictwa biznesowego, które wykorzystywane jest przeze mnie podczas wielu spotkań i prezentacji, które prowadzę w jęz. angielskim. Platforma i układ modułów jest bardzo przejrzysty i czytelny, co ułatwia wykorzystywanie jej w sposób intuicyjny. Bardzo wygodnym udogodnieniem jest możliwość wydrukowania materiałów z każdej lekcji i naniesienie na nich swoich notatek. Jest oczywiście również możliwość zapisywania w/w materiałów w pdf w telefonie, co bardzo ułatwia powtarzanie materiału stojąc w korkach.

To jak Sławek uczy i jakie materiały wykorzystuje do mojego rozwoju językowego jest dla mnie, doskonałym rozwiązaniem, które pozwoliło mi uwierzyć w siebie i pomogło dostrzec progres w rozwijaniu swoich kompetencji językowych. Korzystam z tego kursu na różnych urządzeniach, podczas podróży służbowych, wakacji, zawsze wtedy gdy mam czas i ochotę. Gorąco polecam, ale uwaga, można się od tej nauki uzależnić

Paweł Z.

Warszawa, j. niemiecki ogólny

Szkołę Gettinenglish poleciła mi koleżanka. Jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalnego i indywidualnego podejścia do kursanta. Zajęcia prowadzone są w miłej atmosferze, wyciskają dużo mówienia. Cała uwaga lektora skupiona jest tylko na mnie. Jeżeli, ktoś jeszcze ma opory, mówię, że warto… Polecam w 100% zajęcia w gettinenglish.
Marta K.

Olsztyn, j. angielski ogólny

Korzystając z okazji chciałam pochwalić swojego lektora za prowadzenie lekcji, przygotowanie do zajęć i za pełen profesjonalizm. Ciesze się, że trafiłam na Waszą szkołę. To był dobry wybór!!! Już zdążyłam Was polecić swoim znajomym
Beata Ś.

Belgia, j. angielski ogólny

Szkołę znalazłam dzięki przeglądarce internetowej i trafiłam w dziesiątkę.Pełna profesjonalność w nauczania języka angielskiego. Lekcje są urozmaicone, nauczyciel bardzo refleksyjny i nie ma tzw. wolnego czasu jak w tradycyjnych szkołach. Uczę się języka użytecznego. Każda lekcja to coś nowego i oczywiście powtórka. Efektywne metody nauczania sprawiają, że chcę się uczyć. Nauczyciel profesjonalnie przygotowany do zajęć. Nie sądziłam, że nauka języka online może być tak skuteczna. Polecam tę szkołę!!!
Artur R.

Katowice, j. angielski przygotowanie do egzaminu TELC

Osobiście uczyłem się już języka online w szkole Empik, w Empiku lekcje były nagrywane i kursant mógł się logować na swoje konto i odtwarzać lekcje dowolną ilość razy. W waszej szkole podobały mi się ćwiczenia do wykonania na YouTube spotkałem się z tym pierwszy raz i było super. Wasz nauczyciel z którym miałem lekcje ma przeogromną wiedzę i w zasadzie to przeniósł moją znajomość angielskiego na całkiem inny poziom. Słyszalność była bardzo dobra i mieliśmy tylko małe kłopoty techniczne, które szybko zostały rozwiązane. Uczenie się online ma tą zaletę że nie trace czasu na dojazd do szkoły i siedzę sobie wygodnie w fotelu z kubkiem kawy i uczę się tak samo wydajnie jak w tradycyjnej szkole. Jeżeli ktoś z moich znajomych lub rodziny będzie szukał szkoły online to waszą szkołę polecę jako sprawdzoną i rzetelną. Było bardzo miło uczestniczyć w lekcjach prowadzonych przez Sławka. Życzę dalszego rozwoju i samych sukcesów.
Barbara R.

Grzęska, j.angielski ogólny i biznesowy

Witam! Sam fakt, że korzystam z kursów online z GettinEnglish już ponad rok powinien być najlepszą rekomendacją (tutaj uczciwie muszę przyznać, że jestem dość wymagającą osobą), jednak aby rozwiać obawy i sceptycyzm związany z formą zajęć online, chciałam podzielić się wrażeniami z kursu. Mam nadzieję, że moja recenzja okaże się dla kogoś pomocna. „Jak to? Uczyć się bez kontaktu face to face z lektorem? Bez książki? Eee, mi to trzeba wszystko palcem pokazać, zilustrować, podkreślić, powtórzyć wielokrotnie. „ Tak najczęściej mówią znajomi, kiedy dowiadują się o moim kursie. Sama tak myślałam rok temu, ale jestem z “generacji y”, nie chciało mi się wychodzić z domu na inne zajęcia, spróbowałam i teraz świadomie mówię, że można. Mając porównanie z różnymi rodzajami kursów językowych, a było tego trochę w ciągu 3 ostatnich lat (dodatkowe warsztaty na uczelni, grupowe zajęcia w innych szkołach językowych, zajęcia indywidualne w tym z native speakerami), stwierdzam, że kursy online z GettinEnglish są dla mnie najefektywniejszą metodą nauki- odczucie oczywiście subiektywne, ale doceniam przede wszystkim profesjonalizm w podejściu do tematu edukacji, organizację pracy, pasję i przede wszystkim efekty.
Po zalogowaniu na specjalnie zaprojektowanej w celach kursów platformie, zajęcia przebiegają na zasadzie dzielenia ekranu z lektorem, tzn. materiały i ćwiczenia, nagrania video, są widoczne równocześnie dla obu stron spotkania. Ćwiczenia uzupełnia się jak w każdym edytorze tekstu, istnieje możliwość zakreślania, a nawet rysunku odręcznego, wszystko po to, żeby dotrzeć też do ludzi takich jak ja, czyli tych, którzy nie uwierzą/zapamiętają póki nie zobaczą… Oczywiście cały czas utrzymywana jest konwersacja z lektorem (wystarczy posiadać mikrofon, a jest on wbudowany chyba w każdym laptopie).
Fajną rzeczą jest okno czatu u dołu ekranu. Lektor wpisuje tam „nowe” słowa, tworząc w ten sposób słownik z zajęć. Pod koniec sesji wystarczy skopiować taki wokabularzyk z czatu i voila, mamy gotową listę do wkuwania, bo nie oszukujmy się, bez pracy własnej się nie obędzie. Po każdych zajęciach dostaję maila z podsumowaniem i materiałami z zajęć. Zwolennicy wersji papierowej pomocy naukowych mogą sobie je wydrukować, wpiąć do segregatora, tworząc w ten sposób swoją skrojoną wg własnych potrzeb„książkę do angielskiego”. Podsumowując kwestię obsługi spotkań online od strony kursanta: wiem, że nawet moja babcia dałaby radę .
Czas zajęć w 100% poświęcony uczniowi, urozmaicone ćwiczenia, wachlarz których pozwala pracować nad wszystkimi aspektami biegłości językowej. GettinEnglish dostosowuje się do moich zmieniających się potrzeb z zakresu poziomu znajomości języka i tematyki zajęć. Materiały opracowane przez szkołę zawsze są dobrej jakości, a studenci mogą mieć pewność, że uczą się aktualnego języka (na miarę czasów w których żyjemy, zero archaizmów!) Oczywiście najważniejsze są efekty, a dzięki zaangażowaniu i niesamowicie pozytywnemu nastawieniu lektora przełamałam barierę i zaczęłam mówić po angielsku. Na prawdę! Ja!
P.S. Dla malkontentów: moją intencją jest jedynie oddanie zasłużonej pochwały czyjejś rzetelnej pracy. Ot tak, bo mam dobre serduszko. Życzę wszystkim przyjemnej nauki!
Beata Z.

Dębica, j. angielski biznesowy

Moja przygoda z GettinEnglish rozpoczęła się kilka miesięcy temu. To był strzał w dziesiątkę! Zajęcia odbywają się online dzięki czemu oszczędzam mnóstwo czasu na dojazdy. Dla mnie, czyli dla osoby, która cierpi na chroniczny brak czasu- rewelacja! Podczas indywidualnej lekcji z lektorem korzystamy z platformy e-learningowej, która pozwala na np. wspólne rozwiązywanie ćwiczeń, oglądanie filmów, słuchanie nagrań itp. Wszystkie materiały po skończonej lekcji otrzymuję na mail (plus obfitą porcję zadania domowego :)). Gorąco polecam taką formę nauki angielskiego. W moim przypadku sprawdza się w 100%. Ponadto na stronie internetowej szkoły publikowane są darmowe materiały do samodzielnej nauki. Dużo słownictwa branżowego, bardzo specjalistycznego (HR, logistyka itp.)- co mnie bardzo pozytywnie zaskoczyło. Kawał naprawdę dobrej roboty.;) Nie mogę tutaj nie wspomnieć o zasługach mojego nauczyciela Sławka w procesie usprawniania moich umiejętności językowych. Na lekcjach nie ma nudy! Profesjonalny, zawsze przygotowany, dostosowuje się do poziomu i potrzeb ucznia. W momentach kryzysowych potrafi zmotywować do dalszej nauki. Tak trzymać! Pozdrawiam
Monika P.

Kraków, j. angielski ogólny i biznesowy

Na platformę Gettinenglish trafiłam przypadkiem -poszukując szkoły językowej , w której będę mogła się uczyć angielskiego nie wychodząc z domu oraz w której będę miała szansę rozmawiać po angielsku od pierwszej sekundy zajęć czyli przełamać barierę w mówieniu! ….i to był strzał w 10-tkę ! (aż żałuję, że nie znalazłam szkoły – tj. platformy on-line Gettinenglish wcześniej ). Uwierzcie mi, że w Krakowie jest w czym wybierać -szkół językowych jest na pęczki, a jednak do tej pory nie trafiłam na tą właściwą! W Gettinenglish uczę się od listopada 2015 r. i jeszcze nigdy nauka nie była aż taka przyjemna i efektywna !
Platforma jest intuicyjna – wszystkie ćwiczenia pojawiają się na ekranie i są idealnie dopasowane do moich potrzeb (zapisałam się na lekcje angielskiego ogólnego i biznesowego). Ciekawe teksty, materiały video, ćwiczenia do wypełniania ale przede wszystkim sytuacje, dialogi i spontaniczna rozmowa z lektorem – to wszystko co potrzebne do osiągnięcia biegłości-płynności w mówieniu.
Obecnie uwielbiam uwielbiam i jeszcze raz uwielbiam uczyć się języka angielskiego …ale to nie tylko zasługa tej extra platformy – to przede wszystkim ludzie, którzy ją tworzą !
Sławek -mój ulubiony nauczyciel ze wszystkich nauczycieli, których do tej pory miałam. Zawsze przygotowany z profesjonalnym ale także z bardzo “życiowym” podejściem do nauki ! dzięki Tobie naprawdę uwierzyłam, że się dogadam. Kto nie wierzy niech sam sprawdzi – na 10000%warto ! oraz Pan Mateusz – gdyby nawet coś przestało działać rozwiąże problem w sekundę ! Cóż mogę więcej dodać …….jeżeli chcecie zaoszczędzić czas i rzeczywiście zacząć mówić po angielsku to radzę skorzystać z platformy Gettinenglish jak najszybciej ! wybór należy do Was.
Dziękuję Panowie za wszystko! gorąco polecam
Dorota S.

Łańcut, j. angielski ogólny

Lektor zawsze przygotowuje przydatne i ciekawe tematy, a zajęcia prowadzi w sposób bardzo aktywny. Nauka języka w ten sposób jest bardziej efektywna, gdyż wymusza większe zaangażowanie.
Piotr Z.

Rzeszów, j. angielski specjalistyczny

Witam, Właśnie zakończyłem 16sto godzinny kurs angielskiego. Był to pierwszy raz kiedy spróbowałem zajęć online i muszę przyznać że było warto. Portal który jest używany do prowadzenia kursów jest bardzo czytelny i praktyczny. Jakość dźwięku jest bardzo dobra. Do tego jakość zajęć stoi na bardzo wysokim poziomie. Świetne materiały pobudzające szare komórki do działania + duże zaangażowanie prowadzącego. Punktualnie, duża elastyczność w zajęciach i dopasowanie kursu do potrzeb. Polecam
Justyna M.

Rzeszów, j. angielski ogólny

Platformę GettinEnglish i lektora Sławka poleciła mi koleżanka, której jestem bardzo wdzięczna.
Teraz ja polecam dalej taką formę nauki i platformę GettinEnglish. Nauka w taki sposób jest najlepszą formą dla osób mających ograniczony zasób czasu. Nie trzeba tracić czasu na dojazd, godziny nauki są dopasowane i elastyczne do potrzeb kursanta. Sama platforma jest przyjazna i intuicyjna, brak kontaktu wzrokowego z lektorem, nie ma wpływa na jakość lekcji. Polecam lektora Sławka, lekcje przez niego prowadzone nigdy nie są nudne. Potrafi zmobilizować najbardziej trudne i leniwe osoby do nauki angielskiego.
Sławek proponuje różne formy kontaktu z angielskim, zarówno w trakcie trwania lekcji, jak także zadawane zadania domowe są różnorodne. Każdy znajdzie coś dla siebie. Dodam, że lekcje są prowadzone z dużą dawką humoru, dobrego nastawienia i maksymalnym profesjonalizmem. Szczerze polecam
Karolina W.

Kraków, j. angielski ogólny

Na kurs angielskiego chodzę już ponad rok. Z czystym sumieniem, mogę polecić zajęcia w szkole gettinenglish. Zajęcia stoją na bardzo wysokim poziomie. Profesjonalne materiały, dużo konwersacji to wszystko sprawia, że zajęcia są dla mnie bardzo skuteczne. Lektor zawsze przygotowany do zajęć, cierpliwy, z dużą dawką pozytywnej energii w fantastyczny sposób przekazuje mi wiedzę. Wszystkim osobą, które chcą w końcu nauczyć się angielskiego polecam szkołę Gettin' English.

Zainteresowany?
Zapytaj o wolne terminy.

Chcę się zapisać na lekcję próbną
Poznaj pełną ofertę kursów językowych.