Nasza platforma

Dzięki interaktywnej i multimedialnej e-klasie nauka języka to sama przyjemność!

Nie musisz instalować dodatkowych programów. Wszystko, czego potrzebujesz to dostęp do Internetu, przeglądarkę internetową i zestaw słuchawek z mikrofonem. Ucz się języków obcych z dowolnego miejsca na świecie.

Do Twojej dyspozycji udostępniliśmy specjalną platformę zintegrowaną z aplikacją e-dziennik. Dzięki temu możesz na bieżąco mieć dostęp do wszystkich szczegółów swoich zajęć, plików z lekcji a także e-klasy, gdzie odbywają się zajęcia na żywo z lektorem. Nasze lekcje prowadzimy także na Skype, jeśli lubisz szybkie i nieskomplikowane rozwiązania.

Nauka języków obcych online jeszcze nigdy nie była tak prosta i przyjemna.

Możliwości platformy

Zobacz jakie możliwości daje nasza platforma. Nie musisz się martwić instalacją dodatkowego oprogramowania - wszystko odbywa się za pomocą przeglądarki, tak abyś mógł skupić się wyłącznie na nauce języka z lektorem.

E-Learning

Dostęp do plików, testów online i prac domowych udostępnionych przez lektora.

Obecność

Sprawdź, kiedy masz kolejną sesję językową z lektorem.

Ankiety

Cenisz sobie jakość nauczania w naszej szkole online? A możesz masz jakieś sugestie? Wyraź swoje zdanie w ankietach.

Zajęcia

Sprawdź temat zajęć, pobierz pracę domową i udostępnione pliki.

Płatności

Dbaj o swoje finanse. W każdej chwili możesz sprawdzić liczbę zrealizowanych godzin.

Czat

Komunikuj się dodatkowo za pośrednictwem czatu z lektorem podczas zajęć. Poznaj poprawną pisownię poznanego słownictwa.

Komunikuj się z sekretariatem i lektorem. Twoje wiadomości w jednym miejscu.

Platforma

Połącz się z platformą, na której odbywają się zajęcia. Wszystko w jednym miejscu.

Tablica

Zobacz grafiki i materiały na żywo przygotowane przez lektora na specjalnej tablicy w e-klasie.

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami!

Poznaj bliżej ofertę kursów internetowych w szkole Gettin' English. Sprawdź wolne terminy.
Sprawdź wolne terminy