fbpx

Lekcje angielskiego w parach z lektorem

Lekcje-angielskiego-w-parach-z-lektorem-gettinenglish

Nauka angielskiego online staje się nieprzerwanie coraz bardziej popularna ze względu na sporą ilość i ogólnodostępność serwisów specjalizujących się w tego typu kursach. Internet jest źródłem nieograniczonych możliwości na rozwój i naukę, otwiera dostęp do nowoczesnych metod nauczania i pozwala na ćwiczenie umiejętności konwersacyjnych online. W przeciwieństwie do kursów prowadzonych w licznych grupach, wierzymy, że znacznie ciekawszą, a do tego bardziej aktywną i efektywną metodą jest nauka w parach. Jakie zalety ma takie rozwiązanie?

Kurs angielskiego w parach – razem raźniej

Zajęcia z angielskiego online w parze cieszą się coraz większym zainteresowaniem, zwłaszcza w czasie pandemii, gdzie każdy stawia na ograniczenie kontaktów grupowych i indywidualne podejście. Co więcej, uczenie się w parze to także obniżenie kosztów nauki. Kurs we dwoje oparty na angażujących konwersacjach i skupiony na poprawie płynności komunikacji pozwala w krótkim czasie na przełamanie bariery językowej oraz rozbudowanie słownictwa. Wielu kursantów przyznaje, że potrzebuje partnera językowego do nauki angielskiego, który będzie ciągłym wsparciem i zmobilizuje w chwilach zwątpienia. Ważne jest, że dzięki temu można powtarzać materiał również poza zajęciami. Doskonalenie języka pod okiem lektora gwarantuje poprawne operowanie angielskim. Kursanci zawsze mogą liczyć na dodatkowe materiały do nauki oraz feedback. Zajęcia skierowane są do osób, które chcą poprawić swój poziom językowy. Zabierz na kurs przyjaciela, współpracownika, członka rodziny albo postaw na przygodę z nieznajomym, a my dobierzemy Was pod względem zainteresowań do kursu o wybranej tematyce.

Nauka w szkole online Gettin’ English – co nas wyróżnia?

Porzucamy szkolne schematy i nie korzystamy z podręczników, przerabianie ściśle jednej książki i rozdziału po rozdziale nie nauczy „naturalnego” języka. Nasz kurs obejmuje autorskie materiały dopasowane do tematyki i poziomu kursantów, dzięki temu każdy ma zapewnione indywidualne podejście do nauki. Co ważne, dopasowujemy naukę angielskiego do potrzeb, poprawiamy ogólne umiejętności językowe i pod kątem biznesowym oraz kładziemy duży nacisk na konwersacje, a to najlepszy sposób na utrwalanie nowych zwrotów. Nasze zajęcia ukierunkowane są przede wszystkim na funkcjonalny język, słownictwo i wymowę. Dodatkowo, co miesiąc to Ty decydujesz się, czy chcesz kontynuować naukę, nie ma żadnych umów.

Wybierz kurs angielskiego online w parach z Gettin’ English, zaoszczędź swój czas i pieniądze! Skorzystaj z formularza kontaktowego i zapytaj o wolne terminy.